LOGO LGDPDLW

nowe logotypy„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”,
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
"Europejski Fundusz Morski i Rybacki",
Instytucja Zarządzająca PO Rybactwo i Morze 2014-2020 - Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej.
Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR), w tym realizację Planu Komunikacji,
współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej
w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego
Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 w zakresie poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”.
Przewidywane wyniki operacji: postęp finansowy we wdrażaniu operacji w ramach LSR.

czaplinek n

czlopa n

drawno n

drawsko n

kalisz n

miroslawiec n

ostrowice n

tuczno n

g walcz

wierzchowo n

zlocieniec n

pow walcz n

pow drawski

Polskie Trasy

Przewodnik turystyczny na urządzenia mobilne.

Zapytania ofertowe

Zapytania ofertowe Stowarzyszenia Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim

Nabory wniosków

Aktualnie trwające nabory wniosków

Ocena Wniosków

Aplikacja do elektronicznej oceny wniosków.

poniedziałek, 04 lutego 2019 13:07

Rybomania 2019

Napisane przez

W dniach 1-3 lutego 2019 r. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim" wzięło udział w targach wędkarskich RYBOMANIA 2019 w Poznaniu. RYBOMANIA to największe targi wędkarskie w Polsce i jedna z największych wystaw tej branży w Europie. Wyróżnia je setki wystawców, dziesiątki tysięcy metrów kwadratowych ekspozycji i ponad 60 000 zwiedzających rocznie.

Równolegle odbywały się największe w Polsce Tragi Myślistwa i Strzelectwa KNIEJE, Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOATEX, Targi Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON oraz Targi Militarne, Outdooru i Strzelectwa SURVIVAL FORCE EXPO. Na wszystkie wydarzenia obowiązywał jeden bilet. Wpłynęło to pozytywnie na frekwencję. Przez hale targowe przewędrowało dziesiątki tysięcy ludzi z całej Polski. Udział w Targach był wspaniałą okazją do zaprezentowania oferty turystycznej oraz walorów Pojezierza Drawskiego i Pojezierza Wałeckiego. Przez 3 dni targi odwiedziły dziesiątki tysięcy osób, wiele z nich zagościło także na naszym stoisku odkrywając bogatą ofertę turystyczną naszego regionu. W ramach konkursu wiedzy o obszarze przeprowadzonego wspólnie z partnerskim stoiskiem gminy Złocieniec rozlosowano darmowe vouchery na pobyty weekendowe w ośrodkach wypoczynkowych ufundowane przez usługodawców turystycznych z gmin Złocieniec oraz zestawy gadżetów promocyjnych. Goście odwiedzający stoisko LGD mogli także skosztować przygotowanego przez Tomasza Łajczaka „smalcu z Uklei", który cieszył się sporą popularnością, zwłaszcza z przygotowanym domowy sposobem ogórkiem kiszonym. Stoisko obsługiwali przedstawiciele: Lokalnej Grupy Działania "Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim", gminy Złocienie oraz Stowarzyszenia Turystyczno-Wędkarskiego "Wędkarskie Opowieści".

 

 

Czytany 625 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 21 lutego 2019 13:39

Nasi partnerzy

dzialajlokalnie Logo PAFW poziom arfp logo