Warning: mysqli_fetch_object() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /lgd/libraries/joomla/database/driver/mysqli.php on line 811

Warning: mysqli_free_result() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /lgd/libraries/joomla/database/driver/mysqli.php on line 825
Lokalna Grupa Działania LGD Partnerstwo Drawy
Polish English French German Russian Spanish
Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane .
Imię i nazwisko *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Potwierdź hasło *
E-mail *
Powtórz e-mail *

Ważne informacje

czwartek, 25 czerwiec 2015 08:35

Dni Henrykowskie w Siemczynie

Napisał

XII Henrykowskie Dni w Siemczynie

3-5 lipca 2015 r

siem

piątek, 12 czerwiec 2015 08:50

Wyniki konkursu Działaj Lokalnie 2015

Napisała

W dniu 10.06.2015 odbyło się posiedzenie Komisji Grantowej programu Działaj Lokalnie. Podczas naboru wniosków w dniach 01.05.2015 do 31.05.2015 wpłynęło 49 wniosków spełniających kryteria formalne. W wyniku oceny Komisji do dofinansowania zostało wybranych 25 wniosków na łączną kwotę 65.489,20zł. Niektórym beneficjentom zaproponowaliśmy niższą niż wnioskowana kwota dotacji. W najbliższym czasie skontaktujemy się z grantobiorcami w celu dopełnienia formalności.

 
poniedziałek, 25 maj 2015 13:36

Wędrówki z piosenką turystyczną

Napisała

W dniu 30 maja o godz. 17.00 na polu namiotowym JĘDRKOWA PRZYSTAŃ w Drawsku Pomorskim zostanie zorganizowany dla mieszkańców Drawska Pom., Złocieńca i okolic otwarty piknik rodzinny, w ramach którego odbędzie się:

gitarowy koncert piosenki turystycznej na żywo

zespołu „BYLE DO GÓRY”

w składzie: Jurek Hołownia z synem Bartkiem.

Poznajemy Polskę, poznajemy Litwę - droga wiedzie przez historię i kulturę” taki tytuł nosi projekt realizowany przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo Drawy”.

Projekt jest finansowany przez Polsko-Litewski Fundusz Wymiany Młodzieży. Bezpośrednimi beneficjentami jest młodzież z Giżyna w Gminie Kalisz Pomorski oraz ich rówieśnicy z Kelme na Litwie.

środa, 13 maj 2015 13:12

Warsztaty Działaj Lokalnie za nami!

Napisała

W dniu 13.05.2015 odbyło się spotkanie warsztatowe dotyczące programu Działaj Lokalnie. Na spotkaniu omówione zostały zasady i cele konkursu, zasady działania generatora wniosków, budowa projektu i przygotowanie wniosku o dotację.

W dniach 9-10 maja 2015 r. na Wałach Chrobrego w Szczecinie odbyła się kolejna edycja imprezy PIKNIK NAD ODRĄ. Nasze Stowarzysznie LGD Partnerstwo Drawy promowało region na stoisku targowym.

poniedziałek, 04 maj 2015 13:56

Zapraszamy na szkolenie Działaj Lokalnie

Napisała

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo Drawy” zaprasza osoby zainteresowane złożeniem wniosku o dotację w ramach konkursu grantowego „Działaj Lokalnie” na terenie Powiatu Drawskiego na spotkanie warsztatowe.

Dzięki dofinansowaniu pozyskanemu z Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER, działanie 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” dla małych projektów, tj. operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działań Osi 3, ale przyczyniają sie do osiągnięcia celów tej Osi, objętego PROW 2007-2013 udało się przeprowadzić remont dojścia do Kościoła w miejscowości Gwda Wielka wraz z zakupem i montażem tablicy informacyjnej o wartości historycznej obiektu.

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Wałczu zaprasza do udziału w bezpłatnym dwudniowym szkoleniu pn. ,,Działalność gospodarcza PES- ekonomizacja krok po kroku”, które odbędzie się w dniach 9-10 maj 2015 r. w Drawsku Pomorskim w Hotelu ,,Abrava” ul. Piłsudskiego 15-19. Szkolenie skierowane jest do członków struktur PES planujących, rozpoczynających, prowadzących działalność. A także do osób zarządzających, funkcyjnych, innych osób zamierzających zaangażować się w pracę/ działalność PES.

Lok. Strategia Rozwoju

Obiekty turystyczne

Portal Turystyczny

pojezierze-dr

Działaj lokalnie

dzialaj lokalnie

Pogoda

kalisz
zlocieniec
drawsko
czaplinek
szczecinek

Polecamy

partnerstwo-dr

wystrzalowa logo

u nas1

isr

dsi-logo

 

splywy

Odwiedz­iło nas: