Warning: mysqli_fetch_object() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /lgd/libraries/joomla/database/driver/mysqli.php on line 811

Warning: mysqli_free_result() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /lgd/libraries/joomla/database/driver/mysqli.php on line 825
Lokalna Grupa Działania LGD Partnerstwo Drawy
Polish English French German Russian Spanish
Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane .
Imię i nazwisko *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Potwierdź hasło *
E-mail *
Powtórz e-mail *
 • barwice
 • borne
 • czaplinek
 • drawno
 • drawsko
 • grzmiaca
 • kalisz
 • ostrowice
 • wierzchowo b
 • zlocieniec
 • szczecinek
 • szczecinek powiat
 • Image 02
 • Image 02
 • Image 02
 • Image 02
 • Image 02
 • Image 02
 • Image 02
 • Image 02
 • Image 02
 • Image 01
 • Image 02
 • Image 02

Ważne informacje

środa, 29 kwiecień 2015 13:54

Ogłaszamy nabór Działaj Lokalnie 2015 !

Napisała

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo Drawy” ogłasza Konkurs Grantowy „Działaj Lokalnie IX”

Konkurs adresowany jest do beneficjentów z terenu gmin Powiatu Drawskiego !
Termin składania wniosków: 1 maja - 31 maja 2015 r.
Pula grantów wyniesie ok 64.500 zł.
Celem konkursu jest wsparcie projektów, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego. Program prowadzony jest z myślą o organizacjach pozarządowych i grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej.
Konkurs dofinansowano ze środków programu „Działaj Lokalnie IX”
Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności
realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. 
poniedziałek, 04 maj 2015 13:56

Zapraszamy na szkolenie Działaj Lokalnie

Napisała

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo Drawy” zaprasza osoby zainteresowane złożeniem wniosku o dotację w ramach konkursu grantowego „Działaj Lokalnie” na terenie Powiatu Drawskiego na spotkanie warsztatowe.

Dzięki dofinansowaniu pozyskanemu z Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER, działanie 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” dla małych projektów, tj. operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działań Osi 3, ale przyczyniają sie do osiągnięcia celów tej Osi, objętego PROW 2007-2013 udało się przeprowadzić remont dojścia do Kościoła w miejscowości Gwda Wielka wraz z zakupem i montażem tablicy informacyjnej o wartości historycznej obiektu.

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Wałczu zaprasza do udziału w bezpłatnym dwudniowym szkoleniu pn. ,,Działalność gospodarcza PES- ekonomizacja krok po kroku”, które odbędzie się w dniach 9-10 maj 2015 r. w Drawsku Pomorskim w Hotelu ,,Abrava” ul. Piłsudskiego 15-19. Szkolenie skierowane jest do członków struktur PES planujących, rozpoczynających, prowadzących działalność. A także do osób zarządzających, funkcyjnych, innych osób zamierzających zaangażować się w pracę/ działalność PES.

poniedziałek, 27 kwiecień 2015 12:41

Wyniki konkursu na działania promocyjne

Napisała

W ramach naboru wniosków na działania promocyjne w terminie 16.03.2015 do 30.03.2015 do biura LGD wpłynęło 21 wniosków. Ze względu na ograniczoną kwotę środków do dofinansowania zostało wybranych 20 projektów. Przedstawiamy listę wniosków, które zostały wybrane do dofinansowania oraz tych, które do dofinansowania się nie zakwalifikowały.

poniedziałek, 27 kwiecień 2015 11:51

Warsztaty "Z nami plastycznie"

Napisała

W dniu 21 kwietnia odbyło się kolejne spotkanie warsztatowe z cyklu „Z Nami Plastycznie”, w którym uczestniczyły emerytowane nauczycielki z Oddziału ZNP w Złocieńcu. Projekt skierowany jest do aktywnych zawodowo nauczycieli oraz emerytów i rencistów oświaty z powiatu drawskiego.

Założenia merytoryczne projektu:

- popularyzacja różnych technik i ich wykorzystanie w realizacji tematycznej wypowiedzi plastycznej,

- wzbogacenie wiedzy plastycznej poprzez własną twórczość w obszarze malarstwa emocjonalnego, malarstwa intuicyjnego , malarstwa gestu i innych form twórczej ekspresji,

- tworzenie dzieł plastycznych według własnych idei, koncepcji i skojarzeń w powiązaniu z twórczością znanych artystów Sztuki nowoczesnej i Sztuki współczesnej.

W dniach 17-19 kwietnia br. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Partnerstwo Drawy" wzięło udział w XX jubileuszowych Targach Turystyki i Wypoczynku Lato w Warszawie. W targach tych uczestniczyło 400 wystawców polskich i zagranicznych, przedstawicieli miast, regionów i organizacji. Targi miały na celu przede wszystkim promocję różnych zakątków Polski. Wystawcy prezentowali nie tylko oferty dotyczące wypoczynku i zwiedzania, ale zachęcali też do zapoznania się z folklorem i tradycją regionów poprzez stroje, muzykę i lokalne rękodzieło. Targi Lato skierowane są głównie do mieszkańców Warszawy i Mazowsza.

czwartek, 09 kwiecień 2015 11:18

Gala Działaj Lokalnie za nami!

Napisała

08.04.2015 odbyła się Gala podsumowująca projekty Działaj Lokalnie zrealizowane w 2014 roku. Całość odbyła się w pięknej scenerii Pałacu w Siemczynie.

 

wtorek, 17 marzec 2015 09:21

Wiosenne targi turystyczne.

Napisał

Nowy 3Nasze Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo Drawy” niebawem weźmie udział w dwóch kolejnych imprezach targowych prezentując ofertę turystyczną z naszego regionu, a mianowicie:

 • Targi Turystyki i Wypoczynku LATO w Warszawie w dniach 17-19 kwietnia 2015
 • Targi Turystyczne „Market Tour” w ramach Pikniku nad Odrą w Szczecinie w dniach 9-10 maja 2015

Na stoisku prezentować będziemy materiały promocyjne opracowane i wydane przez LGD „Partnerstwo Drawy”, samorządy naszego regionu oraz indywidualnych gestorów branży turystycznej działających na Pojezierzu Drawskim. Wszystkich zainteresowanych promowaniem swojej oferty na tych imprezach zapraszamy do współpracy. Osobą do kontaktu w tej sprawie jest p. Maciej Lorenc, tel. 94 372 0325.

zz

 

czwartek, 12 marzec 2015 10:21

Nabór wniosków na działania promocyjne

Napisała

Rysunek1Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo Drawy’’ serdecznie zaprasza do udziału w konkursie dotyczącym realizacji imprez promocyjnych przy współpracy z grupami nieformalnymi. Maksymalny koszt jednego działania to 1000zł (brutto na podstawie umowy o dzieło), każda grupa nieformalna będzie musiała przedstawić dokumentację ze zrealizowanego działania. Projekty powinny realizować wskaźniki Lokalnej Strategii Rozwoju, angażować mieszkańców wsi, sołectwa, gminy, promować obszar lokalnej strategii rozwoju.

Lok. Strategia Rozwoju

Obiekty turystyczne

Portal Turystyczny

pojezierze-dr

Działaj lokalnie

dzialaj lokalnie

Pogoda

kalisz
zlocieniec
drawsko
czaplinek
szczecinek

Kalendarz wydarzeń

May 2015
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Pole­camy

partnerstwo-dr

wystrzalowa logo

u nas1

isr

dsi-logo

splywy

Odwiedz­iło nas: