Warning: mysqli_fetch_object() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /lgd/libraries/joomla/database/driver/mysqli.php on line 811

Warning: mysqli_free_result() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /lgd/libraries/joomla/database/driver/mysqli.php on line 825
Lokalna Grupa Działania LGD Partnerstwo Drawy
Polish English French German Russian Spanish
Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane .
Imię i nazwisko *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Potwierdź hasło *
E-mail *
Powtórz e-mail *
 • barwice
 • borne
 • czaplinek
 • drawno
 • drawsko
 • grzmiaca
 • kalisz
 • ostrowice
 • wierzchowo b
 • zlocieniec
 • szczecinek
 • szczecinek powiat
 • Image 02
 • Image 02
 • Image 02
 • Image 02
 • Image 02
 • Image 02
 • Image 02
 • Image 02
 • Image 02
 • Image 01
 • Image 02
 • Image 02

Ważne informacje

poniedziałek, 27 kwiecień 2015 12:41

Wyniki konkursu na działania promocyjne

Napisała

W ramach naboru wniosków na działania promocyjne w terminie 16.03.2015 do 30.03.2015 do biura LGD wpłynęło 21 wniosków. Ze względu na ograniczoną kwotę środków do dofinansowania zostało wybranych 20 projektów. Przedstawiamy listę wniosków, które zostały wybrane do dofinansowania oraz tych, które do dofinansowania się nie zakwalifikowały.

poniedziałek, 27 kwiecień 2015 11:51

Warsztaty "Z nami plastycznie"

Napisała

W dniu 21 kwietnia odbyło się kolejne spotkanie warsztatowe z cyklu „Z Nami Plastycznie”, w którym uczestniczyły emerytowane nauczycielki z Oddziału ZNP w Złocieńcu. Projekt skierowany jest do aktywnych zawodowo nauczycieli oraz emerytów i rencistów oświaty z powiatu drawskiego.

Założenia merytoryczne projektu:

- popularyzacja różnych technik i ich wykorzystanie w realizacji tematycznej wypowiedzi plastycznej,

- wzbogacenie wiedzy plastycznej poprzez własną twórczość w obszarze malarstwa emocjonalnego, malarstwa intuicyjnego , malarstwa gestu i innych form twórczej ekspresji,

- tworzenie dzieł plastycznych według własnych idei, koncepcji i skojarzeń w powiązaniu z twórczością znanych artystów Sztuki nowoczesnej i Sztuki współczesnej.

W dniach 17-19 kwietnia br. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Partnerstwo Drawy" wzięło udział w XX jubileuszowych Targach Turystyki i Wypoczynku Lato w Warszawie. W targach tych uczestniczyło 400 wystawców polskich i zagranicznych, przedstawicieli miast, regionów i organizacji. Targi miały na celu przede wszystkim promocję różnych zakątków Polski. Wystawcy prezentowali nie tylko oferty dotyczące wypoczynku i zwiedzania, ale zachęcali też do zapoznania się z folklorem i tradycją regionów poprzez stroje, muzykę i lokalne rękodzieło. Targi Lato skierowane są głównie do mieszkańców Warszawy i Mazowsza.

czwartek, 09 kwiecień 2015 11:18

Gala Działaj Lokalnie za nami!

Napisała

08.04.2015 odbyła się Gala podsumowująca projekty Działaj Lokalnie zrealizowane w 2014 roku. Całość odbyła się w pięknej scenerii Pałacu w Siemczynie.

 

wtorek, 17 marzec 2015 09:21

Wiosenne targi turystyczne.

Napisał

Nowy 3Nasze Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo Drawy” niebawem weźmie udział w dwóch kolejnych imprezach targowych prezentując ofertę turystyczną z naszego regionu, a mianowicie:

 • Targi Turystyki i Wypoczynku LATO w Warszawie w dniach 17-19 kwietnia 2015
 • Targi Turystyczne „Market Tour” w ramach Pikniku nad Odrą w Szczecinie w dniach 9-10 maja 2015

Na stoisku prezentować będziemy materiały promocyjne opracowane i wydane przez LGD „Partnerstwo Drawy”, samorządy naszego regionu oraz indywidualnych gestorów branży turystycznej działających na Pojezierzu Drawskim. Wszystkich zainteresowanych promowaniem swojej oferty na tych imprezach zapraszamy do współpracy. Osobą do kontaktu w tej sprawie jest p. Maciej Lorenc, tel. 94 372 0325.

zz

 

czwartek, 12 marzec 2015 10:21

Nabór wniosków na działania promocyjne

Napisała

Rysunek1Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo Drawy’’ serdecznie zaprasza do udziału w konkursie dotyczącym realizacji imprez promocyjnych przy współpracy z grupami nieformalnymi. Maksymalny koszt jednego działania to 1000zł (brutto na podstawie umowy o dzieło), każda grupa nieformalna będzie musiała przedstawić dokumentację ze zrealizowanego działania. Projekty powinny realizować wskaźniki Lokalnej Strategii Rozwoju, angażować mieszkańców wsi, sołectwa, gminy, promować obszar lokalnej strategii rozwoju.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo Drawy” wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Drawsku Pomorskim w dniach 27.02.2015 – 1.03.2015 wzięli udział w 7 Międzynarodowych Targach Turystycznych w Hali 100lecia we Wrocławiu. Na wspólnym stoisku zaprezentowaliśmy szeroka ofertę turystyczną z naszego regionu. Prezentowano materiały promocyjne opracowane i wydane przez LGD „Partnerstwo Drawy”, samorządy naszego regionu oraz indywidualnych gestorów branży turystycznej działających na Pojezierzu Drawskim.

Jednym z piękniejszych i niewątpliwie najdłuższym akwenem Pojezierza Drawskiego jest jezioro LUBIE, którego rynna przekracza 14 km długości. Położone jest 5 km na południowy wschód od Drawska Pomorskiego, a nad jego brzegami znajdują się trzy miejscowości: Gudowo, Lubieszewo i Karwice. Południowy brzeg jeziora formalnie wchodzi w skład poligonu wojskowego, jednak poligon właściwy zaczyna się kilka kilometrów w głąb lądu i dostęp do brzegu nie jest zabroniony. LUBIE jest trzecim co do wielkości jeziorem Pojezierza Drawskiego o powierzchni 1439 ha i maksymalnej głębokości dochodzącej do 46m. 
W dniu 25 lutego br. w świetlicy wiejskiej w Lubieszewie z inicjatywy Burmistrza Złocieńca Krzysztofa Zacharzewskiego odbyło się spotkanie, na którym omówiono zagadnienia związane z zagospodarowaniem linii brzegowej i rozwojem turystyki na  jeziorze LUBIE.

poniedziałek, 02 marzec 2015 00:00

Badamy obszar LGD Partnerstwo Drawy

Napisała

Szanowni Państwo

Lokalna Grupa Działania "Partnerstwo Drawy" prowadzi badania nad obszarem i w związku z powyższym zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety. Ankieta jest anonimowa a jej wypełnienie zajmie kilka minut. Aby przejść do badania kliknij link poniżej:

http://moje-ankiety.pl/respond-73640.html 

Fundacja im. Stanisława Karłowskiego zaprasza Rodziny z Dziećmi oraz wszystkich zainteresowanych do gospodarstwa ekologicznego w Juchowie na Rodzinne Warsztaty Pieczenia Chleba w dniu 28 lutego 2015 roku w godz. 10.00-12.30. 

 

Lok. Strategia Rozwoju

Obiekty turystyczne

Portal Turystyczny

pojezierze-dr

Działaj lokalnie

dzialaj lokalnie

Pogoda

kalisz
zlocieniec
drawsko
czaplinek
szczecinek

Kalendarz wydarzeń

April 2015
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Pole­camy

partnerstwo-dr

wystrzalowa logo

u nas1

isr

dsi-logo

splywy

Odwiedz­iło nas: